Aktualności

Dzielnicowy rozmawiał w uczniami o bezpiecznych feriach

Dzielnicowy przed zbliżającymi się feriami spotkał się z młodzieżą z Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. W czasie spotkania radził jak spędzić bezpiecznie zbliżające się ferie. Przypomniał podstawowe zasady bezpieczeństwa. Szczególną uwagę poświęcił bezpieczeństwu w ruchu drogowym, podkreślając rolę elementów odblaskowych. Przestrzegał przed ryzykownymi zachowaniami, które mogą mieć konsekwencje prawne.

Hrubieszowski dzielnicowy starszy aspirant Radosław Kulik spotkał się z uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Przed feriami, które tego roku na terenie województwa lubelskiego rozpoczną się 17 lutego, rozmawiał o bezpieczeństwie w czasie zimowego wypoczynku.

Rozmawiając z uczniami, policjant radził młodzieży jak być bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego, podkreślając rolę elementów odblaskowych. Informował o rozsądnym korzystaniu z internetu oraz zachęcał do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przestrzegał też aby nie wchodzić na zamarznięte zbiorniki wodne. Przypomniał zasadę ograniczonego zaufania wobec osób nieznajomych zarówno w świecie realnym jak i w wirtualnym. Dzielnicowy wskazał uczniom, do kogo mogą zwrócić się o pomoc w sytuacjach kryzysowych.

Na koniec spotkania policjant życzył zebranym na spotkaniu miło spędzonym i bezpiecznych ferii.

aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

Powrót na górę strony