Aktualności

Trwają poszukiwania zaginionego 37-latka

Data publikacji 03.11.2025

Hrubieszowscy policjanci poszukują zaginionego 37-latka, który w nocy z 1 na 2 listopada wyszedł z domu z miejscowości Łuszków i do tej pory ślad po nim zaginął. W komendzie ogłoszono alarm. W działaniach poszukiwawczych biorą udział także strażacy, pogranicznicy oraz okoliczni mieszkańcy. Wykorzystywane są łodzie, psy służbowe oraz dron.

Zaginiony to:

Damian Jakowczyk

lat 37.

zam. Łuszków gmina Horodło

 

Mężczyzna w nocy z 1 na 2 listopada wyszedł z domu z miejscowości Łuszków i do tej pory ślad po nim zaginął. 

Rysopis zaginionego: Wysoki, szczupła sylwetka, włosy krótkie ciemne, niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe koloru szarego, szarą bluzę z kapturem, buty koloru czarnego z czerwonymi sznurowadłami.

Z ustaleń wynika, że mężczyzna nie posiada ze sobą telefonu komórkowego. Wczoraj miał udać się w kierunku Warszawy, gdzie pracuje w budowlance. Jednak jak ustalono, tam nie dotarł.

Policjanci sprawdzili zabudowania oraz okoliczne tereny przyległe do zabudowań, w których ostatnio przebywał mężczyzna.W hrubieszowskiej komedzie ogłoszono alarm dla całego stanu jednostki. Wszycy policjanci włączyli się intersywnie w poszukiwania. Użyto między innymi przewodnika z psem służbowym z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, łódź płaskodenną z PSG Horodło celem patrolowania koryta rzeki Bug, która znajduje się w pobliżu zabudowań zaginionego a także dron.

W poszukiwania włączyła się także Straż Graniczna oraz Państwowa oraz Ochotnicze Straże Pożarne. Nieoceniana jest również pomoc mieszkańców, którzy na własną rękę  włączają się w poszukiwania oraz służą pomocą funkcjonariuszom.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie pod numerem telefonu 47 815 32 80 ( alarmowy 112) lub najbliższą jednostką Policji.

aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

  • Damian Jakowczyk
  • samochód straży pożarnej przy rzece Bug obok funkcjonariusze straży pożarnej
  • operator drona przy samochodzie terenowym
  • operatorzy drona
  • poszukiwania za zaginionym w miejscowości Łuszków
  • poszukiwania za zaginionym w miejscowości Łuszków
  • poszukiwania za zaginionym w miejscowości Łuszków
  • funkcjonariusze prowadzą na wodzie poszukiwania zaginionego
  • rzeka Bug i poszukiwania za zaginionym
Powrót na górę strony